Ana Sayfa Haber Kolay Emzirme Teknikleri Bu Kitapta!

Kolay Emzirme Teknikleri Bu Kitapta!

5 dk okunur
0
0
1,058
geraldine-miskin

Kolay emzirme teknikleri hiç bu kadar pratik olmamıştı. Ünlü anne hemşiresi, emzirme danışmanı, UNISEF emzirme yöntemleri koordinatörü olan Geraldine Miskin tarafından kaleme alınan emzirme teknikleri kitabı Breastfeeding Made Easy isimli kitap şimdi Türkçede! Kolay Emzirme Teknikleri ismiyle çıkarılan kitap Yediveren Yayınları markasıyla raflardaki yerini aldı. 

UNISEF Emzirme Danışmanı Geraldine Miskin

geraldine-miskin

Emzirme her anne ve anne adayı için önemli bir konudur. Çocuklarının sağlıklı gelişimini düşünen her anne bilir ki, anne sütü çocuk gelişimi için hayati bir önem taşır. Ancak emzirmek ve anne sütünü bebeklere doğru bir şekilde ulaştırmak aslında sanıldığı kadar kolay değildir.

Avrupa ve Amerika’da vermiş olduğu eğitimlerle bilinen ve UNISEF danışmanlığı yapan Geraldine Miskin bu işin uzmanı. Gerek Youtube gerekse birçok farklı platformlarda eğitimler veren ve danışmanlık yapan Geraldine Miskin’in Breastfeeding Made Easy isimli kitabı Cemre Akkartal tarafından Türkçeye çevrildi. İlk günden büyük ilgi gören kitap emzirme konusunda pratik çözümler arayan anneler için kaliteli bir rehber niteliğinde!

Kolay Emzirme Teknikleri

Kolay Emzirme Teknikleri Kısa Özet

 

kolay-emzirme-teknikleri

Yapmayı Bildiğinizde Her Şey Kolaylaşır

Göğsünüzün boyutu ne olursa olsun Kolay Emzirme Teknikleri ile emzirme, doğasının gerektirdiği kadar belirgin ve basit olacak! Adım adım açıklayan renkli çizimlerle ve aklınıza gelebilecek her türlü soruna karşı çözüm sunan bölümlerle dopdolu olan bu kitap sayesinde, Miskin Metodu size şu konularda yardımcı olacak:
– Sadece vücudunuza ve bebeğinize uygun şekilde emzirerek bereketli bir süt üretim miktarı elde edecek ve onu koruyacaksınız.
– Bebeğinize ve sadece size özel olan vücut şeklinize uyacak pozisyonları seçerek hem rahat hem de verimli şekilde emzireceksiniz.
– İyi bir emzirme gününün ardından yeterince uzun bir uykunun keyfini süreceksiniz.Evet, ikisini birden yapmanız mümkün!
– Önünüze çıkan her engeli aşabilecek ve daha pek çok şeyi başarabileceksiniz.

Bağımsız bir emzirme uzmanı olan ve yıllarca annelerin hem faydalı hem de sürdürülebilir çözümler bulmalarına yardım ederek kendi benzersiz yöntemini şekillendiren Geraldine Miskin tarafından yazılan Kolay Emzirme Teknikleri, hızlı bir biçimde düzgün emzirebilmeniz ve yol boyunca karşılaştığınız her pürüzü kolayca atlatabilmeniz için sizi eğitecek, güçlendirecek ve donatacak.

*Muhteşem bir biçimde sunulan ve net bir şekilde örneklendirilen bu kitap bir devrim niteliğinde. Her yeni annede mutlaka bulunması gerek.*

Dr. Donald Gibb, Kadın Doğum Uzmanı

*Geraldine oyunun kurallarını değiştiriyor. Onun kişiye özel çözümleri her anne ve çocuğun farklı olduğunu kabul ediyor. Diğer kitapları atın; modern annelerin ihtiyaç duyduğu emzirme desteği bu kitapta.*

Deborah Turness, NBC Haber Sunucusu ve iki çocuk annesi

Kitabı satın almak için tıklayabilirsiniz!

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

ARTER ‘de “Farz Et Ki Sen Yoksun” Sergisi

ARTER ‘de “Farz Et Ki Sen Yoksun” Sergisi… Küratör Selen AkselR…