Ana Sayfa Haber Kelebeğin Günlüğü: Kendini Aşkla Bulmaya Var Mısın?

Kelebeğin Günlüğü: Kendini Aşkla Bulmaya Var Mısın?

5 dk okunur
0
0
942
Kelebeğin Günlüğü

Başarılı yazar Bilal Civelek’in kaleminden içinizi ısıtacak yeni bir kitap, Kelebeğin Günlüğü. Sukut, Kafi, Portakalime Dokunma isimli kitaplarıyla kendinden söz ettiren eğitimci-yazar Bilal Civelek’in yeni kitabı Kelebeğin Günlüğü raflardaki yerini aldı. İlk günden itibaren okurlarca büyük ilgi gören kitap Yediveren Yayınları farkıyla yayımlandı. 

Kelebeğin Günlüğü: Kendini Değiştirmeye Hazır Mısın?

Yazmış olduğu romanlarıyla gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da birçok okurun gönlünü fetheden yazar Bilal Civelek, yeni kitabı Kelebeğin Günlüğü ile yeniden okurlarının karşısına çıktı. Daha önceden kaleme almış olduğu Sukut, Kafi, Suyu Yıkayan Bilge isimli kitaplarıyla yüzlerce baskıya ulaşan yazar Portakalime Dokunma isimli kitabıyla da Milli Eğitim Bakanlığının tavsiye ettiği yazarlar arasına girerek büyük bir başarı göstermişti. Aynı zamanda kendisi de bir eğitimci olan yazar Bilal Civelek, yeni romanıyla okurlarına sevgi ve aşkla değişimin yol haritasını sunuyor. İnsanı kendini değiştirmeye ve hayatın anlamını “sonsuz aşkla” aramaya yönelten roman, satır aralarında ise günümüz insanın temel sorunlarını ve çözüm yollarını ince bir işçilikle okurlara sunuyor.

Kelebeğin Günlüğü

 

Ey sevgili!

Gel cennetim ol ki, cehennem hırsından kule dönsün.

Kimse yanmasın artık.

İnsanlık hakikate erdiğinde gönül dergâhında kendisiyle hesaplaşsın.

Yanmasın, yakılmasın, üzülmesin!

Bırak artık şu zamanın elinden tutmayı, zaman diye bir şey yoktur anlamadın mı?

Bırak tik tak tik tak işlesin.

Bize göre değil saatleri ve günleri saymak…

Zaman aşk hırsızıdır, ondan uzak dur.

Çünkü biz sonsuz aşka talibiz.

Sonsuz aşka talip olanların dünü, yarını yoktur.

Bu romanı okurken kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Kendinizi değiştirmenin zamanı geldiğini fark edeceksiniz. Değişmeye açık değilseniz kitabı okumayın!

 

Yazar Bilal Civelek Kimdir?

Bilal Civelek

Bilal Civelek 1960 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır. Elazıg PTT önünde teksas, tomkis alıp satma ve okumak büyük bir zevkiydi.

Bilal Civelek Elazığ ortaokulundan sonra Endüstri Meslek Lisesini bitirip Çukurova Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümüne girerek yüksek lisansını tamamlamıştır. Stuttgart şehrinde Türkçe ve Türk kültürü üzerine  5 yıl eğitim verir. Türkiye’de Almanca Öğretmenliği yapar. Lise dönemlerinde Son Havadis gazetesinin muhabirliğini yaparken Karadeniz’de görev yaptığı sırada Hürriyet Gazetesinin yerel muhabirliğini de yürüttü.

Güneydoğu’da görev yaparken kitaplarını yazmaya başladı. İlk eseri Bir Nefeste Güneydoğu kitabı ve Suyu Yıkayan Bilge en popüler kitaplarıdır. Bilal Civelek’in Günışığı ve Yeniçağ gibi bir çok gazetede köşe yazarlığı yapmıştır.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi Yayımlandı

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi yayımlandı… 5-6 Haziran 2024&#…