Ana Sayfa Haber 20. Bursa Kitap Fuarı Açıldı

20. Bursa Kitap Fuarı Açıldı

3 dk okunur
1
0
58

20. Bursa Kitap Fuarı açıldı. Türkiye Yayıncılar Birliği… Bursa Ticaret ve Sanayi Odası… Detaylar Kitap Magazin‘de…

20. Bursa Kitap Fuarı

20. Bursa Kitap Fuarı açıldı

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği beraberinde, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve Mudanya Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen ve 29 Nisan-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak olan “Bursa 20. Kitap Fuarı” Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programla kapılarını açtı.

Açılışa, Vali Yardımcısı Mustafa Gündoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Arif Bayrak, Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı İrfan Kırıştıoğlu, TÜYAP Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş ile çok sayıda davetli ve misafir katıldı.

20. Bursa Kitap Fuarı, 300’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla yüzlerce yazarı Bursa ve çevre kentlerden okuyucularla buluşturacak. Panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70’ten fazla kültür etkinliği ile birçok yazar, fuar boyunca okurlarla buluşacak. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullar da söyleşi-panel etkinlikleri ve etkileşimli atölye çalışmalarıyla fuar boyunca fuardaki yerini alacak.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir yorum

  1. Bu Kadar Bilgi

    Aralık 17, 2023 at 5:47 pm

    Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için Rehber Kitap

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için rehber kitap… Çiğdem Sez…