Ana Sayfa Haber Kıvanç Tatlıtuğ “Into The Night” Dizisinde

Kıvanç Tatlıtuğ “Into The Night” Dizisinde

3 dk okunur
0
0
208

Kıvanç Tatlıtuğ “Into The Night” dizisinde rol alacak. Netflix’in Belçika yapımı dizisi “Into The Night”ın ikinci sezonuna konuk oyuncu olarak Kıvanç Tatlıtuğ dahil olacak. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ “Into The Night” dizisinde

Türkiye’de de pek çok müşterisi bulunan Netflix, Belçika yapımı dizisi Into The Night’ın ikinci sezonunda yer alacak oyuncuları açıkladı.

Mehmet Kurtuluş’un kadrosunda yer aldığı, ilk sezonunda Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya vb. farklı ülkelerdeki oyuncuların da bulunduğu dizinin Jason George imzalı bu sezonuna ülkemizden Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak katılacak.

Jason George’un (Narcos, The Blacklist) kaleme alıp hayata döktüğü Into The Night’ın yapımcılığında Jason George ile Tomek Baginski (The Witcher, The Cathedral) bulunuyor. Into The Night’ın 2. sezonunda Belçikalı yönetmen Nabil Ben Yadir (Les Barons, La Marche and Dode Hoek) ile Fransız yönetmen Camille Delamarre (Balthazar, The Way, Last Call) görev alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Belçikalı yönetmen Nabil Ben Yadir, şunları söyledi:

“Into the Night’taki başarılı oyunculuklar ve farklı dillerin yarattığı harmoni beni çok etkiledi. Avrupa’nın dört bir yanından gelen yetenekli oyuncuların, deneyimlerini ve kültürlerini ortaya koyması muazzam bir sinerji oluşturdu ve harika bir iş ortaya çıktı. Sette Fransızca, Arapça, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca, Rusça, Türkçe, İngilizce ve Lehçe dilleri konuşulsa da aslında ortak bir dili konuşuyorduk ve birbirimizi çok anladık. Farklı kültürlerin bir araya getirdiği bu kadronun yönetmen koltuğunda olmak benim için eşsiz olduğu kadar zenginleştirici bir deneyimdi. Her anı için müteşekkirim.”

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Boğaziçi Film Festivali 18-25 Ekim Tarihleri Arasında

Boğaziçi Film Festivali 18-25 Ekim tarihleri arasında… Boğaziçi Kültür ve Sanat Vakf…