Ana Sayfa Haber Kahraman Tazeoğlu Yediveren Yayınlarına Geçti

Kahraman Tazeoğlu Yediveren Yayınlarına Geçti

4 dk okunur
0
0
82

Kahraman Tazeoğlu, Yediveren Yayınlarına geçti. Yazarın tüm kitapları artık bundan sonra Yediveren Yayınlarından çıkacak. Yayınevi önemli bir atılım yaparak genç yazarın kitaplarını okurlarla buluşturacak. Ayrıntılar Kitap Magazin‘de…

Kahraman Tazeoğlu Yediveren Yayınlarına Geçti

Günümüzün önemli yazarlarından biri olan Kahraman Tazeoğlu, ciddi bir okur kitlesine sahip. Yazarın kaleme aldığı eserler, çok satanlar listesinin en üst sıralarında yer aldı. Bu da okur nezdinde yazarın ne kadar takdir edildiğini gösteriyor. Yazar, bu birliktelik sayesinde yeni bir kanla yola devam ettiğini belirtti. Yazar, Yediveren Yayınlarının Youtube kanalındaki söyleşisinde şunları belirtti:

“Daha önceki yayınevinden ayrıldım ve artık Yediveren Yayınevi’nin yazarı olarak yoluma devam edeceğim. Bu anlamda duygularım biraz karmaşık çünkü her yeni başladığımız şeyde heyecanla birlikte birtakım kaygılar da başlar. Acaba nasıl olacak? Yeni bir ev gibi düşünüyoruz biz yayınevimizi. Ama ben Akif Bayrak’ı on yıldır tanıyorum. Aslında yabancı bir yere gelmiş gibi hissetmedim kendimi. Tam tersi, zaten benim burada da bir evim varmış ama uzun zaman sonra bu eve gelmişim gibi hissettim. Ve yeni evime yerleşmenin mutluluğunu ve huzurunu taşıyorum şu anda.”

Birbirinden farklı pek çok romanı olan Kahraman Tazeoğlu’nun kitapları, yeni kapak düzeni ve mizanpajları ile tekrardan basıldı.

Kahraman Tezeoğlu Yediveren’de

Radyoculuktan gelen yazar, söyleşisinde kendisini sahiplendiği için Yediveren Yayınları ailesine çok teşekkür ettiğini ifade etti. Özellikle böylesine büyük bir yayıneviyle yürüme şansına sahip olduğuna  çok sevindiğini ifade eden yazar, bunun bir meyvesi olarak eski kitaplarının yanı sıra yeni kitabını da Yediveren Yayınlarından, çok yakında basılacağını belirtti. Yazar, yeni kitabın adını da duyurdur: Yalnızım Çünkü Sen Varsın. Kitap bugün itibarıyla Yediveren Yayınları logosuyla raflardaki yerini aldı.

Yazara yeni yayınevinde başarılar diliyoruz…

Kahraman Tazeoğlu’nun kitaplarını satın al…

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Rota Yeniden Oluşturuluyor’la Rotalar Yeniden Bulunuyor

Rota Yeniden Oluşturuluyor ile rotalar yeniden bulunuyor… Dilek Cesur… Yediver…