Ana Sayfa Haber Ben Bir Kelebek Sevdim: Kahraman Tazeoğlu’ndan Yeni Roman

Ben Bir Kelebek Sevdim: Kahraman Tazeoğlu’ndan Yeni Roman

3 dk okunur
0
0
129

Ben Bir Kelebek Sevdim… Yediveren Yayınları ailesine katılan Kahraman Tazeoğlu’ndan yeni roman… Ünlü romancı Kahraman Tazeoğlu, okurlarına yeni bir romanla “Merhaba” diyor. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Ben Bir Kelebek Sevdim

Ben Bir Kelebek Sevdim: Kahraman Tazeoğlu’ndan yeni roman

Yediveren Yayınları ailesine katılan Kahraman Tazeoğlu, yeni kitabı Ben Bir Kelebek Sevdim ile okurlarına “Merhaba” diyor. Aşk romanları denince akla gelen, okurları duygudan duyguya sürükleyen yazar, bu romanında da şiirsel bir dil kullandı.

Basın bülteninden…

Onu içimden geldiği gibi sevmiştim. Bir gün içimden çıkıp gideceğini de bildiğim gibi. Yarısı bitti ömrümün, diğer yarısını ona adadım.
Vedaların ağırlığını gidenler belirler, kalanlara da çekmek düşer.
Bir orman yangınıymışsın meğer, ben çölüme su sanmışım. Her şeyi aldım da yanıma, bir ihanetini sığdıramadım bavula. Beni hevesimden vurduğunda suskundum. Yıkılmıştı gülüşlerimizin izleri. Hangi mutsuzluğun tekrarıydın bilemedim.
İçimde kalan son seni de al; yoksa çok özlerim…
Düştün artık gözümden, şimdi kim tutsa umurumda değil. Ben şair oldum ama senin aşkın artık şiirim değil! Sessizce kırıldım, nasıl olsa duymayacaktın.
Hayatın sona eriyor da bir ona eremiyor. Söyle kelebeğim; aşkınla yaşamak için ne kadar ölmek gerekiyor? Ey çıkmaz sokağımdaki yanlış kapı!  Sana en sevdiğim yerden kırıldım! Güvenmiştim; bu da benim eksiğimmiş.
“Ben demiştim” dememek için artık bir şey demeyi bıraktım. Dünya sizin olsun, ben geçerken uğradım. Bu hayat böyle gelmiş, böyle gider. En iyi bildiğin ses bir gün sana “Yanlış numara” der.
Ah kelebeğim!  İçin bir mezarlıksa nasıl durabilirsin ayakta?
Bu gemi… Bu gemi bir daha yanaşmaz o limana!

Ben Bir Kelebek Sevdim romanını satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Rota Yeniden Oluşturuluyor’la Rotalar Yeniden Bulunuyor

Rota Yeniden Oluşturuluyor ile rotalar yeniden bulunuyor… Dilek Cesur… Yediver…