Ana Sayfa Haber Bayramda Okunabilecek Kitaplar

Bayramda Okunabilecek Kitaplar

3 dk okunur
0
0
100

Bayramda okunabilecek kitaplar… Bayramda hangi kitaplar okunabilir? Bayram tatili ne tür kitaplarla daha güzel değerlendirilir? Bayramda rahatça okunabilecek kitaplar… Kitap Magazin‘de bugün…

Bayramda okunabilecek kitaplar

Bayram tatili geldi çattı. Kitap ve kültürle arası iyi olanlar, muhtemelen bu tatilde neler okuyacakları hakkında düşünüyordur. Bayramın daha güzel ve dinlendirici geçmesi için okunabilecek pek çok kitap var. Güzel bir dinlence yaşamak istiyorsanız, birbirinden farklı kitaplar ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Şiir, hikaye, roman, deneme ve hatıra türlerinde o kadar çok seçenek var ki… bu kitaplardan birini tercih ederek, kahvenizi de yudumlayarak zamanınızı en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. Malum, ev ziyaretleri de yasak, evinize kimse gelemeyecek ya da siz kimseyi ziyaret edemeyeceksiniz. Peki, ne kalıyor geriye? Elbette kitap… her zaman kitap… daima kitap… Şimdi, bayramda okuyabileceğiniz kitapları sıralayalım.

Bayramda neler okuyabilirim?

Bayram günlerini renklendirebilecek ve güzelleştirebilecek pek çok kitap var. Bunları bazılarını verelim:

  • Kahraman Tazeoğlu’nun Yalnızım Çünkü Sen Varsın isimli yeni romanını okuyabilirsiniz. 224 sayfalık bu kitapla, başkahraman Efil’in rehberliğinde güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
  • Montaigne’ın Denemeler isimli kitabı da bayram günleri için ideal bir seçim olabilir. Dinlendirici yazılar okumak isteyenler için Denemeleri tavsiye ederiz.
  • Alişan Kapaklıkaya’nın Siyah Pantolon isimli kitabı da gerçek bir yaşam öyküsünden alınmış, eğitimsel özellikleri bulunan bir eser. Bu kitap bayramda insanın değerini anlamanız, sevginin ne kadar önemli olduğunu görmeniz için ideal.
  • Bayramda okunabilecek kitaplar arasında sayabileceğimiz bir başka kitap da Sabahattin Ali’nin öyküleri olabilir. Değirmen, gerçek hayat sahnelerini içeren harika öykülerden oluşuyor.
  • Bayram için bir başka önerimiz  Sinan Yıldızlı’nın Farkında mısınız? isimli şiir kitabı.

Gördüğünüz gibi bayramı en iyi şekilde değerlendirebileceğini birbirinden farklı pek çok kitap var.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…