Ana Sayfa Haber 9. Boğaziçi Film Festivali

9. Boğaziçi Film Festivali

3 dk okunur
0
0
21

9. Boğaziçi Film Festivali…Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün katkıları, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığıyla Anadolu Ajansı Global İletişim Ortaklığında yapılacak festival, dünya çapındaki meşhur ve başarılı sinemacıları ağırlayacak. Detaylar Kitap Magazin‘de…

9. Boğaziçi Film Festivali

9. Boğaziçi Film Festivali

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfınca yapılacak 9. Boğaziçi Film Festivali 23 Ekim’de sinemaseverler ile buluşacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün katkıları, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığıyla Anadolu Ajansı Global İletişim Ortaklığında yapılacak festival, dünya çapındaki meşhur ve başarılı sinemacıları İstanbul’da ağırlayacak.

Boğaziçi Film Festivali Artistik Direktörü Emrah Kılıç “Her şeye rağmen” sloganı ile hareket ettiklerini belirtti. Festivalin merakla beklenen bölümü ulusal uzun metraj yarışması. Açılış ödüllü yönetmen Tanovic’in yeni filmi ile yapılacak: “Not So Friendly Neighbourhood Affair” Kapanış töreninin ise Will Sharpe’nin “The Electrical Life Of Louis Wain” filmi ile gerçekleştirilecek.

Ulusal uzun metraj yarışmasının jüri başkanı Reis Çelik. Jüri üyeleri,  Vildan Atasever, Çiğdem Vitrinel, Erdem Tepegöz ve Gökhan Atılmış.

Yedi gün boyunca yerli ve yabancı filmleri seyirciyle buluşturacak festivalin biletleri, festival süresince Atlas 1948 ve Kadıköy sinemaları gişelerinin yanı sıra “mobilet.com” adlı internet sayfası üzerinden alınabilecek.

Filmler ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler ile tüm sinema salonlarındaki gösterimler www.bogazicifilmfestivali.com adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi Yayımlandı

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi yayımlandı… 5-6 Haziran 2024&#…