Ana Sayfa Atölye Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları

2 dk okunur
0
0
32

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları… Aden Levi… Yaratıcı yazarlık… Yaratıcı yazarlık atölyesi… Yazarlık kursları… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Yazarlık Dersleri

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli kitapla Aden Levi, yazaralara ve yazar adaylarına ilham veriyor. Kitapta, yaratıcı yazarlığa adım atmak isteyenlerin motive olacağı birbirinen farklı 101 aforizmaları bulunuyor.

Tanıtım bülteninden.

Edebi bir eseri hayata geçirmek, her yazar adayının hayalini kurduğu süreçlerin başında gelmektedir. Kaleme alınan bir romanın ya da hikâyenin okurlarla buluşması, okurlar tarafından beğeni toplaması ve en önemlisi edebi bir derinlik taşıması; yazar adaylarının temel hedeflerindendir.
Yazarlık yolunda atılacak ilk adım, nitelikli eserler okumak ve yaratıcı yazarlık eğitimleri almaktır. Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli bu eser, siz yazar adaylarının yazarlık eğitimine ilk adımı atmanız için hazırlandı. Dünyaca ünlü birçok yazardan, kitap yazma serüvenleri ve süreçleri hakkında birbirinden değerli sözler sizler için derlendi.
Yazarlığa ilk adımı atarken, tecrübeli yazarların özel tavsiyeleri sizlere faydalı bir yol arkadaşlığı sunacak.

Kitabı satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Atölye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Yeşilçamın Yıldızları Türkan Şoray

Yeşilçamın Yıldızları Türkan Şoray… Ebru Tulum… Acayip… Türk sineması…