Ana Sayfa Haber Tüyap Adana Kitap Fuarı Başlıyor

Tüyap Adana Kitap Fuarı Başlıyor

3 dk okunur
0
0
872

2019 yılı itibariyle 12.si düzenlenecek olan Tüyap Adana Kitap Fuarı (Çukurova 12. Kitap Fuarı) 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Her yıl birçok yayınevi, süreli yayın yapan dergiler, medya kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarıyla okurları buluşturan Tüyap Adana kitap fuarında son hazırlıklar tamamlandı. TÜYAP fuarcılık A.Ş. ile Türkiye Yayıncılar Birliği koordinesiyle düzenlenen fuara Adana kenti genelinde büyük katılım bekleniyor. Fuar ziyaretçilerine 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde hizmet verecek.

Yüzlerce yayıncı ve yazar Tüyap Adana Kitap Fuarı’nda

Fuara 300’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. Ayrıca söyleşi, panel, atölye çalışmaları, seminerler ve çocuk atölyelerinden oluşan 70’ün üzerinde etkinlik gerçekleşecek.

Aralarında Alişan Kapaklıkaya, Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur gibi isimlerin de bulunduğu 500’ün üzerinde yazar okurlarıyla buluşarak imza günü etkinliklerine katılacak.

Fuar ziyaret saatleri her gün 10:00-20:00 arasında, 13 Ocak 2019 tarihinde ise 10:00-19:00 saatlerinde olacak. Fuara katılım ise bütün ziyaretçiler için ücretsiz gerçekleştirilecek.

Tüyap Adana Kitap Fuarı etkinlik takvimine ulaşmak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Boğaziçi Film Festivali 18-25 Ekim Tarihleri Arasında

Boğaziçi Film Festivali 18-25 Ekim tarihleri arasında… Boğaziçi Kültür ve Sanat Vakf…