Ana Sayfa Haber Işıl Işık ‘ın İmza Gününde Beş Bin Kişi Vardı

Işıl Işık ‘ın İmza Gününde Beş Bin Kişi Vardı

3 dk okunur
0
1
1,145

Işıl Işık ‘ın imza gününde beş bin kişi vardı. Yediveren Yayınlarının düzenlediği imza töreninde beş bin kişi adeta izdiham oluşturdu. 5 Şubat 2022 Cumartesi günü yapılan imza etkinliğine pek çok insan katıldı. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Işıl Işık

Işıl Işık ‘ın imza gününde beş bin kişi vardı

Youtube fenomeni Işıl Işık’ın imza gününe pek çok insan katıldı. Takipçileri ile buluşan Youtuber fenomeni ve yazar Işıl Işık Beyoğlu Sineması’nda yapılan buluşma-imza günü etkinliğinde buluştu. Ciddi bir kalabalık ile yapılan etkinlikte kuyruk İstiklal Caddesi’ne taştı.

Yüz binlerce takipçisi bulunan Işık’ın paranormal ve korku hikayeleri anlatıyor ve genç kuşak tarafından ilgiyle karşılanıyor. 1.2 milyon takipçisi bulunan yazarın ilk kitabı 2020 yılının Ekim ayında yayımlandı. Kanalında anlattığı öyküleri derlediği Paranormal Hikayeler isimli kitaptan sonra 2021 yılının Haziran ayında Tünelden Önceki Beyaz Ev isimli kitabıyla çok satan yazarlar listesine girdi.

Yazar Işık, 5 Şubat 2022 Cumartesi günü, İstiklal Caddesi’ndeki Beyoğlu Sineması’nda Yediveren Yayınlarının yaptığı buluşma 13.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleşti. İmza etkinliğine 5 binin üzerinde insan katıldı.

Yediveren‘de imza günleri devam edecek 

Pandemi önlemleri çerçevesinde hemen hemen iki senedir yapılmayan kitap fuarlarıyla imza günleri, kontrollü normalleşme etrafında tekrar başladı. Işık, yeni imzayla buluşma günleri etkinlikleri ve okurları ile bir araya gelmeyi sürdürecek. Şubat ayında Adana, Mart ayında Bursa kitap fuarında imza günlerine katılacak olan Işıl Işıl’ın, değişik imza ve buluşma günlerinde okurlarıyla buluşması bekleniyor.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…