Ana Sayfa Haber Tuncer Gizem Avcısı ‘na İstanbul’da Büyük İlgi

Tuncer Gizem Avcısı ‘na İstanbul’da Büyük İlgi

2 dk okunur
0
3
349

Tuncer Gizem Avcısı ‘na İstanbul’da büyük ilgi… Tuncer Gizem Avcısı… Gizemli Olaylar… Yediveren Yayınları… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Tuncer Gizem Avcısı ‘na İstanbul’da büyük ilgi

Anlattığı farklı gizemli olaylarla milyonları ekran başına kilitleyen başarılı YouTuber ve yazar Tuncer Gizem Avcısı Yediveren Yayınları’ndan çıkan yeni Gizemli Olaylar kitabı ile 27 Mart İstanbul Forum D&R’da gerçekleşen imza gününde okurlarıyla buluştu. Tuncer Gizem Avcısı’na insanlar tarafından olan büyük ilgi ve sevgi imza günündeki sıra yoğunluğuna da yansıdı.

Dünyanın farklı ülkelerinden imza için geldiler

Nitekim kitaplarını imzalatdırıp hatıra fotoğrafı çektirenler arasında yalnız Türkiye’nin farklı illerinden değil, aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinden gelen okurlar da yer aldı.
Uzun süredir YouTube ve diğer sosyal medya platforumlarında anlattığı birbirinden farklı ve ilginç olaylarla izleyicilerin dikkatini çeken Tuncer Gizem Avcısı yayımlanan Gizemli Olaylar kitabıyla okurlarını, tarihin tozlu raflarında kaybolan kadim sırların gün yüzüne çıkarılışına tanıklık etmeye, insanlık tarihinin ve yaratılışın ardında yatan gizem denizinde yüzmeye davet ediyor.

 

  • Gizemli Olaylar: Yediveren’den Yeni Bir Kitap

    Gizemli Olaylar: Yediveren’den yeni bir kitap… Tuncer Gizem Avcısı… Gize…
Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Rota Yeniden Oluşturuluyor’la Rotalar Yeniden Bulunuyor

Rota Yeniden Oluşturuluyor ile rotalar yeniden bulunuyor… Dilek Cesur… Yediver…