Ana Sayfa Haber Gizemli Olaylar: Yediveren’den Yeni Bir Kitap

Gizemli Olaylar: Yediveren’den Yeni Bir Kitap

2 dk okunur
0
0
288

Gizemli Olaylar: Yediveren’den yeni bir kitap… Tuncer Gizem Avcısı… Gizemli olaylar… Atlantis… Kıyamet alametleri… Keşif… Ahir zaman… Detaylar Kitap Magazin‘de…

gizemli-olaylar

Gizemli Olaylar: Yediveren’den yeni bir kitap

Yediveren Yayınlarından gizem dolu bir kitap… Tuncer Gizem Avcısı’nın kaleme aldığı kitap, okuru muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor. Yazar, okurları etkileyici olaylarla, gizemle, gerilimle baş başa bırakıyor.

Tanıtım bülteninden…

“Kaybolan her şey bir gün mutlaka bulunur.”

İşte bu kitapta tarihin tozlu raflarında kaybolan kadim sırların gün yüzüne çıkışına tanıklık edip insanlık tarihinin ve yaratılışımızın ardında yatan gizem denizinde yüzüp sırılsıklam olacağız.

Atlantis Türkiye’de mi? Yerin 7 kat altında kimler yaşıyor? Allah’ın (c.c.) sayılara ve renklere verdiği gizemler neler? Bu dünyaya nasıl geldik ve ölümden sonra bizi ne bekliyor? Hayatî önemdeki su ve bitkiler, tıpkı bizim gibi düşünüp bizi bazı konularda uyarıyor olabilirler mi?

Dünyanın en gizemli yerlerinde, tüm insanlardan gizlenen sırlardan ahir zamandaki kıyamet alametlerine kadar kâinatı keşfetmeye hazırsanız başlayalım!

Önce milyonları ekran başına kilitleyen, şimdi de onları kitap sayfaları arasında muhteşem bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan, gizemli olayların başarılı anlatıcısı Tuncer Gizem Avcısı, mutlaka rafınızda bulunması gereken ilk kitabıyla karşınızda…

Kitabı satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi Yayımlandı

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi yayımlandı… 5-6 Haziran 2024&#…