Ana Sayfa Haber Tam Kapanmada Neler Yapabiliriz?

Tam Kapanmada Neler Yapabiliriz?

3 dk okunur
0
0
57

Tam kapanmada neler yapabiliriz? Tam kapanma nedir? Tam kapanmada sanat ve edebiyat… Tam kapanmada film… Çevrimiçi atölyeler… Tam kapanmada yapabilecekleriniz Kitap Magazin’de…

Tam Kapanmada Neler Yapabiliriz?

Tam kapanma geldi çattı. Herkes neler yapabileceğinin telaşına düştü. Evde oturmak, sosyal yaşamın içerisinde bulunmamak pek çok insan için ıstırap nedeni. Bu yüzden evde neler yapabileceklerini düşünen insanların alternatif etkinlik arayışları arttı. Kabul etmek gerekir ki tam kapanma yıpratıcı ve zor bir yaşam şekli. Ancak sağlığımızı korumak için de bunu yapmamız gerekiyor. Tam kapanma, insanın kendine vakit ayırabileceği bir imkan ya da fırsat haline dönüşebilir. Yapılabilecek o kadar çok şey var ki aslında… Tam kapanmada neler yapabiliriz, diye soruyorsanız ev içinde tek başınıza ya da ailenizle vakit geçirerek çok çeşitli etkinlikler yapabilirsiniz.

Film Seyretmek

Tam kapanmada yapılabilecek en iyi şeylerden biri, belki de film seyretmektir. Düşük ücretlerle film ve dizi yayımlayan uygulamaları kullanabilirsiniz.

  • Netflix
  • Blu TV
  • Exen TV
  • MUBİ

yüzlerce, binlerce filmi, diziyi ve belgeseli bir arada bulabileceğiniz uygulamalar. Bu uygulamalarda çocuklarınız için çizgi filmler de var.

Kitap Okumak

Tam kapanmada bol bol kitap okuyabilirsiniz. Ertelediğiniz, vazgeçtiğiniz, cesaret edemediğiniz kitapları yeniden okuma fırsatıdır tam kapanma. İnternet üzerinden kitap siparişleri verebilir, ailenizle kitap okuma saatleri düzenleyebilirsiniz.

  • Yediveren
  • Butik Kitap
  • Kitapyurdu
  • İdefix
  • BKM Kitap

gibi sitelerden yapacağınız kitap alışverişleri ile tam kapanmayı en iyi şekilde değerlendirmeniz mümkün.

Yazın ve Çevrimiçi Atölyelere Katılın

Yazmayı seviyorsanız, tam kapanma tam size göre! Tam kapanmada neler yapabiliriz diye düşünmeye gerek yok. Birbirinden farklı yazı ve sanat atölyeleri sizi bekliyor. Bunlar içinde yaratıcı yazma atölyelerinin yanı sıra sanatsal atölyelere de katılabilirsiniz. Böylece becerileriniz gelişir, yeni yetenekler kazanırsınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…