Ana Sayfa Haber Şehir Tiyatrolarında Ocak Ayında 24 Oyun

Şehir Tiyatrolarında Ocak Ayında 24 Oyun

2 dk okunur
0
0
45

Şehir Tiyatrolarında ocak ayında 24 oyun… İkisi yeni yirmi dört oyun… İstanbul Büyükşehir Belediyesi… Tiyatro… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Şehir Tiyatroları

Şehir Tiyatrolarında ocak ayında 24 oyun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, ocak ayında 2’si yeni 24 oyunu tiyatroseverlere sunacak. Ocak ayında Yiğit Sertdemir’in kaleme aldığı, Burçak Çöllü’nün yönettiği “Öldün Duydun mu?” ve Harold Pinter’in kaleme aldığı Yıldırım Fikret Urağ’ın yönettiği “Kutlama” isimli 2 yeni oyunun prömiyeri yapılacak.

“Öldün Duydun mu?” isimli oyun, 12-15 Ocak’la 19-22 Ocak’ta Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde seyredilebilecek. “Kutlama” isimli oyun da 19-22 ve 26-29 Ocak’ta Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde sahneye konacak.

Sezonda sahneye “Antigone”,”Ay Carmela”, “Çın Sabahta”, “Geçit”, “Hastalık Hastası”, “Kısraklı Koyun”, “Matruşka”, “Melek”,”Moby Dick”, “Rüstemoğlu Cemal’in Tuhaf Hikayesi”, “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin”, “Veba”, “Yaftalı Tabut” ve “12. Gece” konacak

Ocak ayında bunların dışında “Herkes Sihirbaz Olacak”, “Bekçi ile Postacı”, “Bir Gün Ayakkabımın Teki”, “Elma Kurdu Kırtık”, “Rüya”, “Benim Güzel Pabuçlarım”, “Karagöz Çiftlik Bekçisi” ve “Pollyanna” isimli çocuk oyunları da çocukların beğenisine sunulacak.

 

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…