Ana Sayfa Haber Mevlüt Yüksel ‘in Yeni Kitabı: Milli Mücadele Kahramanları

Mevlüt Yüksel ‘in Yeni Kitabı: Milli Mücadele Kahramanları

2 dk okunur
0
0
36

Mevlüt Yüksel ‘in yeni kitabı: Milli Mücadele Kahramanları… Yediveren Yayınları… Tarih… Atatürk… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Mevlüt Yüksel ‘in yeni kitabı: Milli Mücadele Kahramanları

Mevlüt Yüksel

Mevlüt Yüksel, Atatürk ve Milli Mücadele’yi konu alan bir kitap yazdı. Kurtuluş Savaşı’nı ele alan bu kitapta yazar, Türk milletinin yazdığı destanı anlattı.

Basın bülteninden

Tarihin en karanlık dönemlerinden birinde, bir milletin umudu tükenmiş gibi görünürken, cesur yürekler ve kararlı iradeler ortaya çıktı. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, Anadolu’nun dört bir yanından gelen yiğitlerin destansı mücadelesi, emperyalist güçlere karşı direnişin ve bağımsızlık tutkusunun simgesi haline geldi.

Kurtuluş savaşının kıvılcımını yakarak alev alev yanan, düşmanı korkuya boğan ve nihayetinde zaferi kazanan bu kahramanların hayat hikâyeleri, unutulmaz bir destanın parçalarını oluşturuyor.

Elinizdeki bu kitap, genç nesillerin tarihlerini ve miraslarını daha iyi anlamalarını sağlayan bir rehberdir. Cesaretin, fedakârlığın ve milli birliğin ne anlama geldiğini gösteren kahramanlar, şüphesiz sadece tarih sayfalarında değil, kalbimizde de sonsuza kadar yaşayacaklar.

Kitabı satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için Rehber Kitap

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için rehber kitap… Çiğdem Sez…