Ana Sayfa Haber Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali Başladı

Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali Başladı

2 dk okunur
0
0
100

Kadıköy çocuk tiyatro festivali başladı. Pek çok kültürel etkinlik düzenleyen Kadıköy Belediyesi, yaz mevsiminde sanatla sanatseverleri bir araya getirecek. 15 Temmuz’da bitecek olan “Çocuk Tiyatro Festivali” Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda yapılacak. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Kadıköy çocuk tiyatro festivali başladı

Kadıköy Belediyesi yazın pek çok farklı etkinlikler yapacak. Bu etkinliklerden biri de dün Selamiçeşme Özgürlük Parkı’nda başlayan Çocuk Tiyatro Festivali. Etkinlikte 15 çocuk oyunu Tepe Sahne’de sergilenecek. Gösterimlerin birincisi dün Özgürlük Parkı’ndaki Çocuk Tiyatro Festivali’yle başladı. 15 gün süren etkinlikte, her gün saat 21.00’da bir çocuk oyunu sergilenecek.

Herkesin katılabilmesi için oyunlara davetiyeler ücretsiz olacak. Ücretsiz davetiyeler, Caddebostan Kültür Merkezi (CKM), Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM), Kozyatağı Kültür Merkezi (KKM) ve Süreyya Operası gişelerinden 14.30 – 18.30 saatlerinde alınabilecek. Kontenjan ile sınırlanan oyunların programı Kadıköy Belediyesi’nin internet sayfasında ve sosyal medya hesaplarında bulunacak.

 

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri 25 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri bu sene   25 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde “Ken…