Ana Sayfa Haber Çatı Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev: Işıl Işık’ın Yeni Romanı

Çatı Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev: Işıl Işık’ın Yeni Romanı

3 dk okunur
0
0
307

Çatı Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev: Işıl Işık’ın yeni romanı… Polisiye roman… Macera romanı… Korku romanı… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Çatı Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev

Çatı Katı Tünelden Önceki Beyaz Ev: Işıl Işık’ın yeni romanı

Youtube fenomeni Işıl Işık’ın yeni kitabı yakında yayımlanacak. Tünelden Önceki Beyaz Ev üst başlığıyla yayımlanacak olan kitabın başlığı Çatı Katı. Işıl Işık sevenler, kitabı heyecanla beklemeye başladı. Yediveren Yayınları markası ile çıkacak olan kitap, şimdiden heyecan uyandırdı.

Basın bülteninden…

Tüm ülkenin gündemine oturan ve büyük sırlarla dolu Beyaz Ev soruşturmasını yürüten Başkomiser Emris, kendisine ulaşan yeni delillerin ardından araştırmayı derinleştirmeye başlar ve İnterpol’ün desteğiyle yurt dışına taşır. Beyaz Ev’in yeni sahibi Eren ve daha önce Beyaz Ev ile bağlantılı cinayetleri çözen Atlas, Demir, Ala üçlüsünün de dâhil olduğu özel bir ekip kurar.

Daha önce ortadan kaybolan Arden’i bulmak, soruşturmanın devamı ve uluslararası suç örgütünün deşifre edilmesi için kilit rol oynamaktadır. Ancak Arden’den hiçbir iz yoktur. Başkomiser Emris, Arden’i bulmak için uğraşırken; Eren için ise eski sevgilisi Arden’e yaklaşmak kendi içinde büyük iç çatışmalara neden olacaktır.

Tünelden Önceki Beyaz Ev serisinin başarılı yazarı Işıl Işık’tan her bölümünde ayrı bir heyecan ve merak duyacağınız bir polisiye roman… Beyaz Ev üçlemesinin final kitabı Çatı Katı isimli romanla, hikâye sona yaklaşırken kendinizi bir yandan soluk soluğa bir uluslararası soruşturmanın içinde bulacak, öte yandan Beyaz Ev’deki yeni gizemli olaylarla korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissetmeye devam edeceksiniz

Kitabı sipariş etmek için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…