Ana Sayfa Atölye Denememizin Yüzyılı: TESAK Söyleşisi

Denememizin Yüzyılı: TESAK Söyleşisi

2 dk okunur
0
0
22

Denememizin Yüzyılı: TESAK Söyleşisi… Kadıköy Belediyesi… Tarih, Edebiyat, Sanat Kütüphanesi… Konuk Oğuz Demiralp… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Denememizin Yüzyılı

Denememizin Yüzyılı: TESAK Söyleşisi

Kadıköy Belediyesi’ne bağlı olarak kültürel faaliyetler yapan TESAK’ta 02 Mart 2023 Perşembe 18:30’da Oğuz Demiralp konuk olacak. Oğuz Demiralp Cumhuriyet’in 100. Yılı Söyleşileri kapsamında Türk denemeciliği anlatacak. Moderatörlüğünü Turgay Fişekçi’nin yapacağı etkinlik ücretsiz olacak.

2023 boyunca sürecek, Cumhuriyetimizin 100. yılına adadığımız edebiyat söyleşilerinin Mart ayındaki ilk konuğu günümüz edebiyatının deneme dalında usta bir yazar: Oğuz Demiralp. Bu söyleşide Turgay Fişekçi’nin yürütücülüğünde Oğuz Demiralp’le deneme sanatının Nurullah Ataç’la birlikte ülkemizde parlayışını, son yüzyıldaki gelişmelerini, yazarları ve yapıtları konuşacağız.

Ücretsiz

Değerli misafirlerimiz, etkinlikten en az 15 dakika önce gelmenizi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı önemle rica ederiz.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Atölye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…