Ana Sayfa Haber Cem Yılmaz Yeni Filmini Duyurdu

Cem Yılmaz Yeni Filmini Duyurdu

3 dk okunur
0
0
144

Cem Yılmaz’dan yeni film… Cem Yılmaz, yeni bir film çekeceğini ilan etti. Twitter aracılığıyla yaptığı açıklamada yeni bir filmin haberini verdi. Herkesin uzun bir süredir beklediği haberdi bu. Cem Yılmaz, hayranlarıyla yeni bir film aracılığıyla buluşacak. Ayrıntılar Kitap Magazin‘de…

Cem Yılmaz yeni filmini duyurdu

Meşhur komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, 2006’da çektiği Hokkabaz isimli filmin devamının geleceğini ifade ederek 2022 senesinde yeni bir “İskender” öyküsü yapacağını ilan etti.

Yılmaz’ın İskender karakterine hayat verdiği Hokkabaz filminin oyuncuları arasında Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Gürgen Öz, Caner Alkaya ve Şennur Kaya vb. meşhur kişiler de bulunuyordu.

Hokkabaz filminin konusu

Çocukluğundan itibaren sihirle ilgili şeylerle ilgilenen İskender, ısrarlı bir biçimde kendisinin bir sihirbaz olduğunu belirtse de yakın arkadaşı Maradona dışında hiç kimse bunu kabul etmemektedir ve onu küçümseyip onun bir hokkabaz olduğunu belirtmektedir. İskender’in, Kıbrıs gazisi emekli bir subay olan babası Sait de, oğlunu hiçbir zaman takdir etmemiştir, çünkü o da oğlunun yaptığı işten gurur duymamaktadır. Zorunlu sebeplerden dolayı, İstanbul’dan kaçar gibi turneye çıkmak mecburiyetinde kalan ikili, yanlarına Sait’i de almak zorunda kalır. Baba ile oğul, bu turne ile biraz olsun yakınlaşmış olsa da meydana gelecek birbirinden tuhaf hadiseler, her şeyin farklı bir biçimde gitmesine yol açacaktır.

Ayrıntılar için NTV…

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…