Ana Sayfa Haber Alişan Kapaklıkaya Yeni Kitap Yayımladı: Kendini Yeniden Başlat

Alişan Kapaklıkaya Yeni Kitap Yayımladı: Kendini Yeniden Başlat

5 dk okunur
0
0
1,401

Alişan Kapaklıkaya Yeni Kitap Yayımladı: Kendini Yeniden Başlat

Yazmış olduğu kitaplar ve vermiş olduğu konferanslarla Türkiye ve Avrupa çapında tanınan eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya yeni kitap yayımlandı. Kendini Yeniden Başlat isimli kitap Yediveren Yayınları markasıyla raflardaki yerini aldı. 

Alişan Kapaklıkaya Yeni Kitap Yayımladı: Kendini Yeniden Başlat

Uzun yıllar boyunca kaleme almış kitaplarla ve vermiş olduğu seminerlerle milyonların gönlünden taht kuran Alişan Kapaklıkaya yeni kitap yayımladı. Yazarın on birinci kitabı olan Kendini Yeniden Başlat isimli kitap Yediveren Yayınları markasıyla okurlarla buluştu.

Özellikle bizzat kendisinin yaşamış olduğu Siyah Pantolon hikayesi milyonlarca kişi tarafından izlenen ve neredeyse izleyen herkesi ağlatan Alişan Kapaklıkaya, uzun sürediler yeni kitabı üzerinde çalışmalarını yürütüyordu. Pandemi sürecinde karantina günlerini okurları için ayıran ve çalışmalarını hızlandıran Alişan Kapaklıkaya’nın yeni kitabı şimdiden büyük bir ilgi gördü.

Alişan Kapaklıkaya Yeni Kitap

Kendini Yeniden Başlat

– Bir kuyumcunun vitrininde, bakan herkesin dikkatini çeken harika bir mücevher gibi göz kamaştırmak varken sokakta oynayan çocukların elindeki çamura bulanmış bir misket gibi olmak niye?
– Ben mi harika bir mücevher gibi göz kamaştıracağım? Ben kim, mücevher olmak kim? Benim içim küflenmiş, çürümüş; sen kalkmış bana, mücevher olmaktan bahsediyorsun.
– Dışarıdan bakınca uzun zamandır kilitli kaldığı için üzeri tozlanmış bir sandık gibi görünüyorsun. Ancak içinde neler olduğunun farkında bile değilsin.

Sana düşen, sandığın üzerindeki yıllanmış tozları temizlemek ve onun içinde seni bekleyen muhteşem hazineye ulaşmak. Şimdi sana desem ki elimde o kilidi açacak bir altın anahtar var ve bu kitabı, sandığın kilidini açacak o altın anahtarı sana vermek için yazdım.
Hayal ettiğin güzellikleri yaşama yolculuğunda yol arkadaşı olalım mı?

(Tanıtım Bülteninden)

Kitabı detaylı incelemek veya satın almak için tıklayınız!

 

Alişan Kapaklıkaya Kendini Yeniden Başlat

 

Alişan Kapaklıkaya Kimdir?

Alişan Kapaklıkaya 1962 yılında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Yoksul bir ailede dünyaya geldi. 1985 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olmuştur. Adana’daki bazı liselerde öğretmenlik yapmıştır.

1987 ile 1992 yılları arasında Çukurova Üniversitesinde Eğitim Fakültesinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

2000’li yıllarda NLP ile tanışmış ve bu alanda uzmanlık alarak uluslararası alanlarda çalışmalar yürütmüştür.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi Yayımlandı

11. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 2024 Sonuç Bildirisi yayımlandı… 5-6 Haziran 2024&#…