Ana Sayfa Haber Alişan Kapaklıkaya’nın “Siyah Pantolon Hikayesi” Herkesi Ağlattı

Alişan Kapaklıkaya’nın “Siyah Pantolon Hikayesi” Herkesi Ağlattı

4 dk okunur
0
1
4,503

Yazarımız Alişan Kapaklıkaya’nın “Siyah Pantolon Hikayesi” Herkesi Ağlattı

Alişan Kapaklıkaya katıldığı programda kendi hayatından anlattığı bir kesitle herkesi ağlattı. Video kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

TRT Diyanet kanalında “Yeni Güne Merhaba” programına konuk olan Yazarımız Alişan Kapaklıkaya, kendi hayatından ibret dolu bir hikayeyi paylaştı.

Program moderatörünün “Bir pantolon hikayeniz varmış, bizimle paylaşır mısınız?” demesi üzerine,  Alişan Kapaklıkaya hikayesini anlatmaya başladı. Alişan Kapaklıkaya, hikayesi anlatmaya başlayınca herkes, sonu tebessümle biten bir son bekliyordu.

Eğitimci yazar Alişan Kapaklıkaya’nın önce sesi titredi, sonra gözleri doldu. Ağzından dökülen her satır izleyenlerin içine işledi. Program sunucuları ise gözyaşlarını tutamadı. Hem stüdyodakiler hem de ekranları başındaki izleyiciler Alişan Kapaklıkaya’nın siyah pantolon hikayesiyle hüngür hüngür ağladı.

Kapaklıkaya “Sevginizi gösterin sevdiklerinize” mesajı ile tüm dinleyenlere ibret oldu. Çocuk yaşta kardeşini kaybeden yazar Alişan Kapaklıkaya, kızının da şu sıralar kanser tedavisi gördüğünü belirtti.

Kısa sürede sosyal medyada binlerce kişi tarafından izlenen ve paylaşılan hikayenin videosu haber sitelerinde manşet oldu. İzleyenlerin yüreğini titreten ibret dolu hikaye whatsapp gruplarında paylaşıldı.

Alişan Kapaklıkaya’nın Eserleri Nelerdir?

  • Sen Hiç Kendini Yaşadın mı?
  • Bunları Kimseye Anlatmamıştım
  • Aramızda Kalsın
  • İçinizdeki Uyuyan Güzeli Uyandır
  • Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı
  • Yüreğime Dokunan Eller
  • Kalbime Girmeden Beynimde İşin Ne?

Hikayesi ile sosyal medyada İzleyen herkesi gözyaşlarına boğan yazarımız Alişan Kapaklıkaya‘nın içinizi ısıtacak, Yediveren Yayınları’ndan çıkan kitaplarını almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Kitapyurdu.com ‘dan http://www.kitapyurdu.com/yazar/alisan-kapaklikaya/7737.html

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle yonetici
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Hayatın Senin Elinde “Panik Yok Ben Kanserim”

Meme kanseri olduğumu öğrendiğim günün ertesi sabahı gözlerimi açtığımda, henüz sabah ezan…