Ana Sayfa Haber 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

6 dk okunur
0
0
32

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri verildi. TV, müzikLe dijital dünyanın iyilerine ödül verildiği etkinlik gerçekleştirildi. Detaylar Kitap Magazin‘de…

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri

Hürriyet ile Pantene işbirliği ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılan “47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri” töreninde TRT1, dört farklı dalda ödüller verildi.

“En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü “Masumlar Apartmanı” dizisindeki başarılı performansları ile Ezgi Mola ve Merve Dizdar paylaşır iken, yapımın yönetmenleri Çağrı Vila Lostuvalı ile Çiğdem Bozali “En İyi Yönetmen”, Alp Yenier de “En İyi Dizi Müziği” ödülüne layık görüldü. “Teşkilat” dizisindeki rolüyle Çağlar Ertuğrul da “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünün aldı.

TRT Spor da “En İyi Spor Programı” ödülünü “%100 Futbol” programı ile aldı.

Camdaki Kız “En İyi Dizi”, Çok Güzel Hareketler 2 “En İyi Komedi Dizisi”, Aytaç Şaşmaz “En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu”, Deniz Bayramoğlu da “En İyi Erkek Haber Sunucusu”, Magazin D Cumartesi” En İyi Magazin Programı seçilip Kanal D’ye ödül kazandırdı.

ATV yapımı Gençliğim Eyvah dizisindeki performansı ile “En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu” ödülünü Günay Karacaoğlu, “En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu” ödülünüyse Cengiz Bozkurt aldı. Sunucu Müge Anlı “En İyi Gündüz Kuşağı” ile “En İyi Kadın Sunucu” ödüllerinin sahibi olur iken, “En İyi Çocuk Oyuncu” ödülünü “Kardeşlerim” dizisindeki rolü ile alan Aylin Akpınar ATV’ye 5. ödülü getirdi.

Tören, ünlü isimleri bir araya getirdi

“En İyi Romantik Komedi Dizisi” ödülünü alan Fox TV dizisi “Sen Çal Kapımı” bunun yanı sıra “En İyi Dizi Çifti” ödülünü de dizinin oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin’e kazandırdı.

Star TV’de yayımlanan “Ada Masalı” dizisindeki performansı ile Ayça Ayşin Turan “En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu” ödülünü, Nazlı Çelik de “En İyi Kadın Haber Sunucusu” ödülüne layık görüldü.

“En İyi İnternet Dizisi” seçilen Netflix yapımı “Bir Başkadır”, Berkun Oya’ya da “En İyi Senaryo” ödülünü aldı.

TV8 yapımı MasterChef Türkiye “En İyi Yarışma” ödülünü, Acun Ilıcalı da “En İyi Erkek Sunucu” ödülünü aldı.

CNN TÜRK’te yayımlanan 5N1K programı “En İyi Haber Programı” ödülünü Cüneyt Özdemir aldı.

Törende, Madrigal “En İyi Müzik Grubu”, Hadise “En İyi Pop Müzik Kadın” ,  Edis “En İyi Pop Müzik Erkek”, “Ebru Yaşar En İyi Fantezi Müziği Kadın”, Hakan Altun “En İyi Fantezi Müziği Erkek”, Zeynep Bakşi Karatağ “En İyi Halk Müziği Kadın”, Ekin Uzunlar “En İyi Halk Müziği Erkek”, Çağtay Kubilay Güraras “En İyi Klip”, Sefo “En İyi Rap Sanatçısı” ödüllerini aldı.

Yılın Şarkısı ödülünü Edis ve Sefo’nun paylaştığı yarışmada ayrıca, “En İyi Çıkış Yapan” Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, “En İyi Proje” Emir Ersoy, “En İyi Dijital İçerik” Hasan Can Kaya, “En İyi Kadın Influencer” Rachel Araz Kiresepi , “En İyi Erkek Influencer” Cemal Can Canseven, “En İyi DJ” Burak Yeter oldu.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…