Ana Sayfa Haber Yüzüklerin Efendisi Yayın Tarihi Belli Oldu

Yüzüklerin Efendisi Yayın Tarihi Belli Oldu

2 dk okunur
0
0
205

Yüzüklerin Efendisi yayın tarihi belli oldu. J.R.R. Tolkien’in kitaplarından yola çıkılarak uyarlanan Yüzüklerin Efendisi’nin dizi versiyonu hazırlandı. Çekimleri biten dizinin ilk görseli paylaşılır iken, yayın tarihi de duyurulmuş oldu. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Yüzüklerin Efendisi yayın tarihi belli oldu

En pahalı dizilerinden birisi olacak Yüzüklerin Efendisi’nden (The Lord of The Rings) ilk görseller paylaşıldı. J.R.R. Tolkien’in yazdığı Yüzüklerin Efendisi kitapları sinemanın ardından televizyon ekranları için uyarlandı. Dizi Amazon’da yayımlanacak.

Sadece bir sezonu için 465 milyon dolar harcanan Yüzüklerin Efendisi’nin gösterime gireceği tarih 2 Eylül 2022 şeklinde saptandı.

Yeni Zelanda’da çekilen dizi, neredeyse bitme aşamasına geldi. 

Dizi, Peter Jackson imzalı Yüzüklerin Efendisi ile The Hobbit serisinden asırlar öncesinde geçecek. Daha dizinin konu ayrıntıları duyurulmadı fakat Numenor Krallığı döneminde geçeceği tahmin ediliyor. Dunedain soyunun öyküsünün anlatılacağı yapıtta “Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman” oynuyor.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…