Ana Sayfa Haber Ücretsiz Kitap Yayımlama Yarışması

Ücretsiz Kitap Yayımlama Yarışması

3 dk okunur
0
0
80

Ücretsiz kitap yayımlama yarışması… Yol Akademi Yayınları, edebiyat dünyasına adım atmak isteyen, dosyasını hazırlamış ama yayınevlerinden destek göremeyen yazar adaylarının kitaplarını yayımlamak için kitap yayımlama yarışması yapıyor. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Ücretsiz Kitap Yayımlama Yarışması

Ücretsiz kitap yayımlama yarışması

Yazar adaylarının, genç şairlerin, romancı olmak isteyen hevesliler için çok önemli bir fırsat…. Yol Akademi Yayınları, benzersiz bir yarışma ile edebiyat dünyasına yeni yazarlar ve şairler kazandırmayı hedefliyor.

Basın bülteninden…

Yol Akademi olarak yayıncılıktan kazandığımızın bir kısmını, yeni yazarları okuyucuları buluşturmak için kullanacağız. Bu amaçla 2022 yılının her ayına yaklaşık 25.000.-TL bütçe ayırdık. Bu bütçe ile yazarlarımızın bize gönderdiği eserleri seçici kurulumuzun değerlendirmesinden geçirerek, her ay ortalama 10 kitabı ücretsiz basacağız.

Üstelik ücretsiz diyerek, hizmetlerimizin bir kısmından da mahrum bırakmayacağız. Baskı, kalite, pazarlama, e-kitap, ulusal dağıtım ve küresel dağıtım olarak normal işlerimize uyguladığımız tüm hizmetleri vereceğiz.

Tüm yapmanız gereken, roman, öykü ya da şiirlerinizi bize ulaştırmanız. Sonrasında her ay yeni bir değerlendirme ile o ay için bütçemiz ölçüsünde ücretsiz basacağımız eserleri belirleyeceğiz. Siz eserinizi bir kez göndererek her ay yapılan değerlendirmeye otomatik olarak dahil olacaksınız.

2022’de sizin de bir kitabınız yayınlanacak…

Detaylar için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…