Ana Sayfa Haber Orhan Kemal Emek Ödülleri

Orhan Kemal Emek Ödülleri

2 dk okunur
0
0
36

Orhan Kemal Emek Ödülleri sahiplerini buldu. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 13-19 Eylül tarihlerinde yapılacak olan 28. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde verilecek olan “Orhan Kemal Emek Ödülleri”ni kimlerin alacağı belli oldu. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Orhan Kemal Emek Ödülleri

Orhan Kemal Emek Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Koza Festival Komitesi’nden gerçekleştirilen açıklamaya göre, festivalde verilecek olan Orhan Kemal Emek Ödülleri; mütercim, yayıncı, film eleştirmeni, muhabir, spor yazarı, radyocu ve televizyon programcısı Sevin Okyay’ın yanı sıra eserleri ile Türk sinemasının gelişimine verdiği kıymetli katkılar için 5 Altın Portakal ile birçok ödülün sahibi olan görüntü yönetmeni Ertunç Şenkay’a verilecek.

Okyay ve Şenkay’a ödülleri 13 Eylül tarihinde, festivalin açılış programında sunulacak. “Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması”, “Uluslararası Kısa Film Yarışması”, “Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması” ile “Adana Kısa Film Yarışması” olmak üzere dört kategorinin yer aldığı festivalin “Altın Koza Ödülleri” 18 Eylül’de yapılacak olan tören ile sahiplerine verilecek.

  • Orhan Kemal Emek Ödülleri Açıklandı

    “Orhan Kemal Emek Ödülleri” açıklandı. Altın Koza Film Festivali kapsamında Orhan Kemal Em…
Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri 25 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri bu sene   25 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde “Ken…