Ana Sayfa Haber Orduca Hesabından Evde Kal ve Kitap Oku Çağrısı!

Orduca Hesabından Evde Kal ve Kitap Oku Çağrısı!

3 dk okunur
0
0
1,001
Evde Kal Mehmet Burak Özdemir

Ünlü sosyal hesaplarından olan, Ordu kültürünü tanıtmak ve yaşatmak için birçok içerik hazırlayan ve özellikle Ordu şivesiyle yapmış olduğu videolarla Ordulular arasında büyük bir ilgi kaynağı olan Orduca hesabı insanlara evde kalmaları ve kitap okumaları yönünde çağrıda bulundu.

Evde Kal ve Kitap Oku!

Korono virüsünün yayılmasını engellemeye yönelik en büyük tedbirlerden birisi hiç şüphesiz insanların evde kalması. Tüm dünyayı sarsan ve hızla yayılan virüse karşı, insanlar hem kendi sağlıklarını korumak hem de olası başkalarına bulaştırma riskini azaltmak için insanların işleri olmadıkça dışarı çıkmaması ve toplu yerlerden uzak durması büyük önem taşıyor.

İnsanların evde kalmalarına karşı duyarlılık sağlamak için birçok ünlü ve kanaat önderi isim evde kalma çağrılarında bulunuyor. Hatta birçok müzisyen ve sanatçı, evde verdikleri konserler ve etkinlikleri sosyal medya hesaplarından canlı yayınlayarak, evde kalan insanların zamanlarını renkli geçirmelerini sağlıyorlar.

Ordu Şivesiyle Ordulular Arasında Büyük İlgi Kaynağı

Ünlü sosyal hesaplarından olan, Ordu kültürünü tanıtmak ve yaşatmak için birçok içerik hazırlayan ve özellikle Ordu şivesiyle yapmış olduğu videolarla Ordulular arasında büyük bir ilgi kaynağı olan Orduca hesabı da insanlara evde kalmaları yönünde çağrıda bulundu.

Evde Kal Mehmet Burak Özdemir

 

Orduca isimli hesabın yöneticisi olan ve çekmiş olduğu video ve fotoğraflarla insanlara renk katan Mustafa Burak Özcanlı, korona virüsünün yayılmasını engellemek için hem evde kal çağrısı yaparken hem de evde kitap oku çağrısı yaptı. İnsanların evde geçirecekleri vakitlerini en verimli bir şekilde değerlendirmenin kitap okumak olduğunu düşünen Özcanlı, “Evde Kal ve Kitap Oku!” çağrısını gerçekleştirirken kendisi de okuduğu kitaplardan örneklerden sundu.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…