Ana Sayfa Haber İBB Birlikte Hayal Kuralım Etkinliği

İBB Birlikte Hayal Kuralım Etkinliği

2 dk okunur
0
0
55
İBB Birlikte Hayal Kuralım etkinliği… 17-09-2021/18-09-2021 tarihlerinde yapılacak olan etkinlik hem çocuklar hem de yetişkinler için olacak. Eğlenceli bir müzik yolculuğuna katılmak isteyenlerin davetli olduğu etkinliğe Judith Malika Liberman rehberlik yapacak. Detaylar Kitap Magazin‘de…
İBB Birlikte Hayal Kuralım Etkinliği

İBB “Birlikte Hayal Kuralım” etkinliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbulluları, insanlığın ortak mirası masalların müzikle birleştiği bir yolculuğa çıkarıyor. Judith Malika Liberman bu yolculukta katılımcılara rehberlik edecek.

İBB Kültür Daire Başkanlığı tarafından 17 ve 18 Eylül tarihlerinde saat 19.00’da, Heybeliada Değirmenburnu Tabiat Parkı’nda  “Birlikte Hayal Kuralım” temasıyla gerçekleştirilecek etkinlikle, katılımcılar şehrin karmaşasından uzaklaşacak, ay ışığının altında müzik eşliğinde masalların büyülü dünyası ile buluşacak.

Hem çocukların hem yetişkinlerin hayal dünyalarının kapılarını açmayı ve masal dünyasını tanıtarak gelecek nesillere aktarmayı amaçlayan  “Masal Akşamları” etkinliklerinde,  masal anlatıcısı Judith Malika Liberman’a müzisyen Taner Baba eşlik edecek.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…