Ana Sayfa Haber Geleceğin Sanatçıları Sergisi

Geleceğin Sanatçıları Sergisi

2 dk okunur
0
0
20

Geleceğin Sanatçıları sergisi… “Geleceğin Renkleri”… İstanbul Büyükşehir Belediyesi… Müze Gazhane… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Geleceğin Sanatçıları Sergisi

Geleceğin sanatçıları sergisi

İstanbul Gönüllüleri, Güzel Sanatlar Fakültesi ilgili bölümlerinden 2019-2020 ve 2020-2021 öğretim yıllarında mezun olmuş öğrencilerin, mezuniyet işlerinin sergileneceği “Geleceğin Renkleri” adlı bir sergi düzenliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile düzenlenecek “Geleceğin Renkleri” sergisi, 9 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında saat 11.00-20.00 arası, Müze Gazhane’de İstanbullularla buluşacak.

Üniversitelerin güzel sanatlar bölümlerinden mezun olan, gelecek vaat eden, sanatçı adayı öğrencilerin eserlerini sanat camiasıyla ve halkla buluşturmasına aracı olmayı amaçlayan İstanbul Gönüllüleri; sanat ve sanatçıya verilmesi gereken önemi göstermek ve sanatsız kalmış bir toplumun çağdaşlıktan uzaklaşacağı olgusunun yeniden hatırlatılmasının önemini vurgulamak istiyor.

İstanbul Gönüllüleri, kamusal hizmetler konusunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’yle ortak hareket eden ve 16 milyon İstanbullu için çalışan kent gönüllüleridir.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Rota Yeniden Oluşturuluyor’la Rotalar Yeniden Bulunuyor

Rota Yeniden Oluşturuluyor ile rotalar yeniden bulunuyor… Dilek Cesur… Yediver…