Ana Sayfa Haber Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Ödülleri

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Ödülleri

2 dk okunur
0
0
31

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri… Ödüllerin kimlere verileceği açıklandı. Kültür ve sanat… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Ödülleri

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Ödülleri

Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Teoman Duralı, İdil Biret, Alev Ebuzziya, Cüneyt Arkın, Gürbüz Azak, Etem Çalışkan, İbrahim Manav ve Kemal Tahir’e verilecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’nin sahiplerini açıkladı.

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki Kabine Toplantısı’ndan sonra gerçekleştirdiği millete sesleniş konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödüllerinin verileceği sanatçıları ve kültür adamlarını açıkladı.

Bu çerçevede bilim ve kültür sahasında Teoman Duralı, müzik sahasında İdil Biret, görsel sanatlar sahasında Alev Ebuzziya, sinema sahasında Cüneyt Arkın, edebiyat sahasında Gürbüz Azak, kaligrafi sahasında Etem Çalışkan, sahaflık sahasında İbrahim Manav, vefa ödülü sahasındaysa Kemal Tahir Cumhurbaşkanlığı 2021 Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri’ni alacak.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…