Ana Sayfa Haber Bodrum Katı-Tünelden Önceki Beyaz Ev-2: Işıl Işık’tan Yeni Bir Kitap

Bodrum Katı-Tünelden Önceki Beyaz Ev-2: Işıl Işık’tan Yeni Bir Kitap

4 dk okunur
0
0
614

Bodrum Katı -Tünelden Önceki Beyaz Ev-2… Işıl Işık’tan yeni kitap… Işıl Işık… Youtuber… Gençlerin ve korku öyküleri sevenlerin yakından izlediği başarılı YouTuber ve yazar Işıl Işık yeni kitap yayımladı. Korku ve polisiye türündeki Tünelden Önceki Beyaz Ev-2 isimli roman, Yediveren Yayınları markasıyla okurlarla buluştu. Kitap Magazin‘de bugün…

Bodrum Katı-Tünelden Önceki Beyaz Ev-2: Işıl Işık’tan Yeni Bir Kitap

Yazar ve YouTube fenomeni Işıl Işık yeni kitabıyla okurlarının karşısına çıktı. Pek çok takipçisi ve okuru bulunan Işıl Işık, yine harika bir romanla stantlarda yerini alıyor. Yediveren Yayınlarından çıkan kitap Tünelden Önceki Beyaz Ev isimli romanının devamı niteliğinde.

Tanıtım bülteninden….

İstanbul Boğazı’nın kıyısında, boynunda altın bir kolye ile çarmıha gerilmiş şekilde duran bir kadın cesedi bulunur. Kısa sürede tüm ülke bu gizemli cinayeti konuşmaya başlar. Aradan geçen günlerde ise farklı yerlerde benzer cesetler bulunmaya devam eder.

Kadının boynundaki kolye ise Atlas’ın ikiz kardeşi Talya’nın kolyesinin birebir aynısıdır. Atlas, kardeşi ile cinayetler arasındaki ilişkiyi bulmaya çalışırken, hayatları babaları Enzel’in çeşitli sanrılar görmeye başlaması ve tuhaf davranışları nedeniyle altüst olur.

Atlas ve arkadaşları araştırmalarına devam ederken yolları tarihi gizemli Beyaz Ev ve evin yeni sahibi ile kesişir. Cinayetler, Beyaz Ev ve Enzel arasındaki bağlantıları çözmek ve olayların perde arkasını deşifre etmek ise hiç kolay olmayacaktır!

Paranormal Hikayeler ve Tünelden Önceki Beyaz Ev kitaplarının başarılı yazarı Işıl Işık’tan, aksiyon dolu ve her bölümü merak uyandırıcı bir polisiye gerilim romanı…

Ürpertici gizemlerle dolu Tünelden Önceki Beyaz Ev’e başka bir gözle bakmaya hazır mısınız?

Bodrum Katı-Tünelden Önceki Beyaz Ev-2 isimli kitabı satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri 25 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri bu sene   25 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde “Ken…