Ana Sayfa Haber Bizimkiler Dizisinin Cemil’i Uğurtan Sayıner Vefat Etti

Bizimkiler Dizisinin Cemil’i Uğurtan Sayıner Vefat Etti

2 dk okunur
0
0
90

İzmir Karşıyaka’da yaşamını sürdüren ve yaşlılığa dayalı sağlık sorunları bulunan yetmiş yedi yaşındaki film sanatçısı Uğurtan Sayıner yaşamını yitirdi. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Bizimkiler dizisinin Cemil’i Uğurtan Sayıner vefat etti

Türkiye televizyon tarihine damgasunu vuran “Bizimkiler” dizisini, o dönemlerde yaşayıp da seyretmeyen yoktur.  Bu diziye canlılık katan ve Cemil rolünü canlandıran Uğurtan Sayıner yaşamını yitirdi. Uğurtan Sayıner “Cemil” karakteri ile hafızalara kazınmıştı; Sayıner, bir arkadaşı ile Donanmacı Mahallesi’nde yaşadığı evde hastalanınca yakınları tarafından 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verildi. Eve elen sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde Sayın’erin yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

Uğurtan Sayıner‘in arkadaşı Osman Cavcı, sanatçının bir müddettir rahatsız olduğunu belirtti. Cavcı, “Sayıner İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi’nde bir süre tedavi gördü. Bir hafta önce taburcu edildi. Eve geldi ve vefat etti. Üzgünüz.”dedi. Sayıner’in yaşamını yitirdiği apartmanın önüne ayakkabılarının konduğu görüldü.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…