Ana Sayfa Haber 25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri

25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri

4 dk okunur
0
0
57
25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri

25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri sahiplerini buldu. Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından bu sene 25’incisi yapılan Altın Objektif Basın Meslek Ödüllerini kazananlar açıklandır. Detaylar Kitap Magazin‘de…

25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri

25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri

CVK Park Bosphorus Otel’deki basın toplantısında bu senenin kazananlarını MGD Yönetim Kurulu Başkanı Okan Sarıkaya durdu. Okan Sarıkaya, toplantıdaki konuşmasında, bu sene yirmi beşincisini yapmaktan dolayı heyecanlı olduklarını ve gurur duyduklarını belirtti.

Salgından dolayı geçen yıl ödül veremediklerini söyleyen Sarıkaya şunları söyledi:

“Bu yıl her iki yıla ait ödülleri açıklayacağız. Bundan sonraki ödüllerde meslektaşlarımıza katkı sağlayacak bir şeyler verebilmek istiyoruz. Manevi değeri çok yüksek bir şeyin yanı sıra maddi olarak da bir şeyler yapabilmenin gayretindeyiz.”

Yılın Fotoğrafları kategorisinde Hakan Kıraslan, Umut Ünver, Recep Aslan, Doğan Savaş, ve Deniz Boy ödül alırken, “Yılın Haberi” kategorisinde ise ödülleri İsmail Bayrak, Sercan Kısmet, İlker Gezici, Ömer Karahan, Hakan Uç, Yusuf İzel ve Erçin Dağ Eysen kazandı

Yılın Röportajları kategorisinde Anadolu Ajansı muhabiri Dilek Dallıağ, “Türker İnanoğlu: Siyah beyaz filmleri izleyip hüngür hüngür ağlıyorum” başlıklı haberi ile ödülü aldı.

“Yılın Röportajı” kategorisinde Dilek Dallıağ’ın yanı sıra Barbaros Tapan, Ömür Sabuncuoğlu, Uğur Tapan ve Merve Yurtyapan ödüle layık görüldü.

Kanal D, Show TV ve TV100 kanalları “Yılın Magazin Görüntüsü” ödülünü, Hüseyin Altun, Eren Güler ve Nuri Altuntaş TV’de “Yılın Haberi” ödülünü paylaşırken, “Yılın İnternet Haberi” ödülünü Hakan Yağcı, Onur Aydın, Tolga Aslan ve Akif Yaman aldı.

25. Altın Objektif Basın Meslek Ödülleri, Basın Meslek Onur Ödülleri ise 27 Eylül Pazartesi düzenlenecek 25. Altın Objektif ödül töreninde açıklanacak.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…