Ana Sayfa Haber Türkan Saylan Ödülleri Öykü Dalında Verilecek

Türkan Saylan Ödülleri Öykü Dalında Verilecek

2 dk okunur
0
0
91

Türkan Saylan Ödülleri öykü dalında verilecek… Yarışmaya katılacak olanlar 1-31 Ocak 2021 tarihinde yayımlanmış öykü kitaplarıyla başvuracak. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Türkan Saylan

Türkan Saylan Ödülleri öykü dalında verilecek

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bu seneki Türkan Saylan ödülünü öykü dalında verecek. Yarışmaya, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Türkçe yazılmış ve bir yayınevince 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yayımlanmış öykü kitaplarıyla katılabilir.

Yarışma koşulları

  • Yarışmaya, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Türkçe yazılmış ve bir yayınevince 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yayımlanmış öykü kitaplarıyla katılabilir.
  • Ödüle aday olacak eser sahipleri, en geç 21 Şubat 2022 tarihine kadar Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin aşağıdaki adresine öz geçmiş ve iletişim bilgileri (adres, telefon, e-posta adresi) ile birlikte sekiz nüsha kitabı teslim etmelidir. Bu tarihten sonra teslim edilen kitaplar değerlendirmeye alınmayacaktır. Ödül töreni, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın aramızdan ayrılışının yıl dönümünde gerçekleştirilecektir.
  • Seçici kurul gerek görürse sonucun açıklanmasından önce bir finalist listesi ilan edilebilir.
  • Ödül: 5000 TL’dir
  • Seçici Kurul: Sezer Ateş Ayvaz, Nursel Duruel, Birsen Ferahlı, Turhan Günay (Seçici Kurul Başkanı), Ayşe Sarısayın, Mehmet Zaman Saçlıoğlu, Prof. Dr. Ayşe Yüksel (ÇYDD Genel Başkanı)
Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…