Ana Sayfa Haber Sezgi Aksu ‘dan İki Polisiye Eser

Sezgi Aksu ‘dan İki Polisiye Eser

4 dk okunur
0
0
324

Sezgi Aksu ‘dan iki polisiye eser: “Karanlık Dosyalar-Gizemli Kayıplar” ve Karanlık Dosyalar-Çözülmüş Vakalar” Detaylar Kitap Magazin‘de…

Sezgi Aksu ‘dan iki polisiye Eser

YouTube kanalında yapmış olduğu polisiye araştırma dosyaları ile kısa sürede genç izleyicilerin beğenisini toplayan Sezgi Aksu, yüz binlerce aboneye ulaşmıştır. Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan yazar kitap çalışmalarına ve sosyal medya platformlarında araştırmalarına devam etmektedir.

Basın bülteninden…

Sezgi Aksu

Karanlık Dosyalar Gizemli Kayıplar: Hayatında her şey yolunda giderken bir insan iz bırakmadan ortadan kaybolabilir mi? Onlarca ipucu ve görgü tanığı olmasına rağmen bir kişinin duman olup uçması mümkün müdür? Suç dosyaları araştırmacısı Sezgi Aksu tarafından gerçek olaylardan derlenen, çözülemeyen kayıp vakalarını hayretle okuyacaksınız. Sırlarla dolu her hikaye sizi meraklandıracak, teoriler üretmeye ve sorgulamaya teşvik edecek. Sırra kadem basan kayıp insanların gizemi, tecrübeli dedektifler, yetenekli ajanlar ve donanımlı uzmanlar tarafından hala çözülemedi. Siz çözebilir misiniz?

Sezgi Aksu

Karanlık Dosyalar Çözülmüş Vakalar: Dünya gün geçtikçe güvenilmez bir hâl almaktadır. Peki gerçekten ne kadar güvenilmez olduğunun farkında mıyız? Yakın çevremizdeki insanların ihaneti ile canımızdan olma ihtimalimiz ne kadardır? En yakın dostlarımız bizi kelimenin tam anlamıyla sırtımızdan bıçaklayabilirler mi? Ya da bir çocuğun adeta bir canavara dönüşmesi mümkün müdür? Mucizeler gerçekten var mıdır? Suç dosyaları araştırmacısı Sezgi Aksu tarafından derlenen yaşanmış hikâyeler ile insanoğlunun masum görünen yüzünün ne kadar aldatıcı olduğuna şahit olacak, kendinizi güvende hissettiğiniz birçok durumu sorgularken bulacaksınız. Sayfaları çevirdikçe kimi zaman korkacak, kimi zaman insanlığı sorgulayacak, kimi zaman ise mucize kurtuluş hikâyelerini soluksuz okuyacaksınız.

Sezgi Aksu’nun kitaplarını satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri 25 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde

21. Uluslararası Ankara Öykü Günleri bu sene   25 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde “Ken…