Ana Sayfa Haber Istanbul Photo Awards 2022

Istanbul Photo Awards 2022

2 dk okunur
0
0
42

Istanbul Photo Awards 2022… Anadolu Ajansı’nın düzenlediği yarışmaya “Tekil Haber”, “Seri Haber”, “Tekil Spor”, “Seri Spor”, “Tekil Doğa ve Çevre”, “Canon Seri Günlük Yaşam” ile “Seri Portre” olarak 7 başlık altında başvuruda bulunacak. Detaylar Kitap Magazin‘de…

Istanbul Photo Awards 2022

Istanbul Photo Awards 2022

Dünyanın gündemini belirleyen fotoğrafların bulunduğu milletlerarası haber fotoğrafı yarışması, “Istanbul Photo Awards 2022″nin başvuruları alınmaya başlandı.

Anadolu Ajansı’nın (AA) haber fotoğrafçılığına destek vermek üzere bu sene 8. yaptığı etkinlik, dünyadaki önemli fotoğraf yarışmaları arasında bulunuyor.

Her sene dünyada binlerce fotoğrafın yollandığı yarışma, basın kuruluşlarının dışında serbest fotoğrafçılardan da yoğun ilgi görmektedir görüyor.

“Tekil Haber”, “Seri Haber”, “Tekil Spor”, “Seri Spor”, “Tekil Doğa ve Çevre”, “Canon Seri Günlük Yaşam” ve “Seri Portre” olmak üzere 7 ayrı kategoride başvurulabilen yarışmaya yarışmacıla bütün kategorilerde başvurabilecek. Başvurular, dünyanın her yerinde yayımlanmış ve yayımlanmamış bütün fotoğraflara açık olacak.

Tekil haber kategorisinin birincisi “Yılın Fotoğrafı” ödülünü kazanacak ve 6 bin doların sahibi olacak.

Kategori birincilerine 3 bin, ikincilerine bin 500, üçüncülerineyse biner dolar ödül verilecek. “Seri Günlük Yaşam” ve “Seri Portre” kategorilerinde sadece birincilik ödülü verilecek.

Yarışmaya, 15 Şubat’a kadar “http://istanbulphotoawards.com” adresinden başvuru yapılabilecek.

 

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…