Ana Sayfa Haber I. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması Ödül Töreni

I. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması Ödül Töreni

2 dk okunur
0
0
20

I. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması ödül töreni yapıldı. Okmeydanı Spor ve Eğitim Vakfı tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünün destekleri ile yapılan “Maziden Atiye 950. Yılında Malazgirt Zaferi ve Sultan Alparslan 1. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması” ödülleri verildi. Detaylar Kitap Magazin’de…

I. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması ödül töreni

I. Uluslararası Fetih Kısa Film Yarışması ödül tören i yapıldı. Törene, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Beyoğlu Belediye Başkanı ve Okçular Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Ali Yıldız, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu’nun yanında birçok sanatsever katıldı.

Yarışmada Muhammet Furkan Daşbilek, ”Bir Nehir Kıyısında” adlı filmi ile birinciliği, Ahmet Sami Kuriş ”Cesaret ve Ötesi” isimli filmi ile ikinciliği ve Rasoul İranzad Aghamirlou ”Sallakh” isimli filmi le üçüncülüğü aldı.

Yönetmen Özer Kesemen, ‘Bir Ömür Anadolu-Ahlat Taşı’ filmi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Semih Gülen’se ”Öncü” isimli filmi ,le Sultan Alparslan Özel Ödülünü aldı.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze İçin Konser

İstanbul Üniversitesi’nden Gazze için konser… Üniversitenin Devlet Konservatuv…