Ana Sayfa Haber Depresyon: Oya Akbaş’ın Yeni Kitabı

Depresyon: Oya Akbaş’ın Yeni Kitabı

3 dk okunur
0
0
16

Depresyon: Oya Akbaş’ın yeni kitabı… Yediveren Yayınları… Kişisel gelişim… Psikoloji… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Depresyon: Oya Akbaş’ın yeni kitabıDepresyon

Pedagog Oya Akbaş’ın kitabı Depresyon Yediveren Yayınlarından çıktı.

Tanıtım bülteninden…

Her sabah yeni bir güne uyanmak için sebep aramaya gerek var mı? İçinizde bir savaş varsa, evet sizi hayata bağlayacak bir nedene ihtiyaç duyarsınız. Bulursanız ne âlâ, bulamazsanız uykusuzluğa, strese ve depresyona sürüklenmekten kaçamazsınız.

İnsanın nasıl ve ne zaman düştüğünü anlayamadığı karanlık kuyu olan depresyon, dünyanın en yaygın ruhsal hastalıklarından biridir. Düşen kişi çıkış yolunu göremez, kendisini değersiz, yalnız ve çaresiz hisseder. Her çırpınışı onu daha da derinlere çeken bir girdaba dönüşür.

Bu kitap, depresyonun nedenleri, türleri ve nasıl mücadele edileceği hakkında sunduğu kapsamlı bilgilerle sizin ve sevdiklerinizin karanlıktan aydınlığa çıkmasına yardımcı olacaktır.

“Hayatı olduğu gibi kabullenmek demek, tüm olumsuzluklara rağmen hayatı tebessümle karşılayabilmektir.”

Kitabı satın almak için tıklayınız.

Oya Akbaş kimdir?

1973 Erzurum doğumluyum, memur bir ailenin çocuğu olarak ülkemin tüm güzel şehirlerini gezdim. İlk okulu Ankara Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu’nda okudum. Orta okulu Edirne’nin Keşan ilçesinde tamamladım. Lise öğrenimime Adana Abdül Kadir Paksoy Kız Lisesi’nde başlayıp, son seneyi Erzincan Lisesi’nde tamamladım.

Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra 3 yıl pedagojik formasyon aldım. Onun üzerine Yeditepe Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans daha sonra nöropsikoloji üzerine eğitim aldım. Birçok makalem ve 6 adet kitabım bulunmaktadır.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Rota Yeniden Oluşturuluyor’la Rotalar Yeniden Bulunuyor

Rota Yeniden Oluşturuluyor ile rotalar yeniden bulunuyor… Dilek Cesur… Yediver…