Ana Sayfa Haber Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Romanı Netflix Dizisi Oldu

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Romanı Netflix Dizisi Oldu

3 dk okunur
0
0
292

Biz Kimden Kaçıyoruz Anne romanı Netflix dizisi oldu. Perihan Mağden… Dizi film… Macera… Gerilim… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Biz Kimden Kaçıyorduk

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne romanı Netflix dizisi oldu

Netflix’te macera dolu bir dizi yayımlandı. Everest Yayınlarından çıkan Perihan Mağden’e ait Biz Kimden Kaçıyorduk Anne isimli roman beyaz perdeye uyarlandı. Etkileyici dizinin başrolünde Melisa Sözen oynuyor. Dizi yayımlanır yayımlanmaz izleyicilerden tam not aldı.

Kızının doğmasını istemeyen anne ve babasını öldürdüğü için otelden otele kaçan kadın ile kızı, birbirinden farklı maceralar yaşamaktadır. Annesinden kendisine kalan mirasla en iyi otellerde farklı kimliklerle kalan, yerleşik bir hayat yaşamayan kadın, en sonunda babasıyla karşılaşır. Babasının saldırısına uğrar ve küçük kız dedesini öldürür. En sonunda polis kadını yakalar, küçük kız kaçar.

Kitabın basın bülteninden…

“Küçük bir kızı kovası yüzünden aşağılamayı öğrenmiş çocuklar düşün,” diyecek Annem yıllar sonra. “O gün orda onların annelerine babalarına derslerini vermek için nasıl yanıp kavrulduğumu düşün. Gözyaşların göğsümü yaktı. Kalbimin tam üstünde ağladın. Ağlattılar seni, boş yere. Öyle çocuklarla oynamana izin vermedim bir daha. Kalbini kırmalarına izin vermedim Bambim.”
Annemin beni hiç kimselerin ağlatmasına tahammülü yok. Yalnız ve yalnızca Annem ağlatabilir beni. Ben Annemi ağlatabilirim. Başkalarının bizi üzmesine tahammülü yok Annemin.
“Bizi üzenler cezasını bulurlar Bambim. Bulmaları gerekir. Annen bunun için var. Burada kaldı. Seni üzenlere günlerini göstermek için. Kabalığın ve kötülüğün cezasını vermek için.”
Biliyorum Annecim. Onlara cezalarını vermek zorunda kaldığını biliyorum.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için Rehber Kitap

“İnovatif ve Üretken Çocuklar Yetiştirmek” için rehber kitap… Çiğdem Sez…