Ana Sayfa Haber 5. İstanbul Komedi Festivali Başladı

5. İstanbul Komedi Festivali Başladı

2 dk okunur
0
0
26

5. İstanbul Komedi Festivali başladı. Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)… Detaylar Kitap Magazin‘de…

5. İstanbul Komedi Festivali

5. İstanbul Komedi Festivali başladı

Anadolu Ajansı‘nın haberine göre Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) düzenlediği 5. İstanbul Komedi Festivali başladı. Festival, Beşiktaş’taki BKM’nin önünden iskeleye doğru ilerleyen kortej ve Beşiktaş-Kadıköy seferini gerçekleştiren şehir hatları vapurundaki “Kahkaha Yogası” etkinliği ile başladı.

Her yıl New York, Toronto, Londra, Edinburgh, Boston, Brooklyn, Leicester, Auckland ve Melbourne vb. kentlerde yapılmakta olan etkinlikte, 30’dan fazla farklı sahnede, 82’si yetişkin, 20’si çocuklara yönelik olmak üzere 220’den fazla aktivite yapılacak.

İstanbul Komedi Festivali’nin bu seneki programında, Demet Akbağ, Şener Şen, Ali Poyrazoğlu, Gani Müjde, Sunay Akın, Zafer Algöz ve Can Yılmaz, Berfu ve Eser Yenenler, İngiltere’nin en büyük kulüplerinde sahne alan Joe Sutherland, Rus komedyen Denis Smirnov, Oya Başar ve Begüm Birgören, Gır Gır Stand Up Gecesi, Doğu Demirkol, Yasemin Şefik, Mesut Süre, Geveze, Dinçer Güner, Meltem Parlak, Lesli Karavil, Semaver Kumpanya, Yunus Günçe, Farah Coppola ve Betal Özay, Çok da Fifi Stand-Up, Suzan Kardeş ve Begüm Kardeş Varbil’in yanı sıra sezon boyunca kapalı gişe sahnelenen Aydınlıkevler, Güldür Güldür Show, Çok Güzel Hareketler 2 yer alıyor.

Festival, 12 Aralık’a dek sürecek.

 

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…