Ana Sayfa Haber 14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri Baba Sahne’de Takdim Edildi

14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri Baba Sahne’de Takdim Edildi

2 dk okunur
0
0
79

14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri Baba Sahne’de takdim edildi. Bu sene 14.sü verilen Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri, Baba Sahne’deki tören ile sahiplerine takdim edildi. Detaylar Kitap Magazin‘de…

14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri

14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri Baba Sahne’de takdim edildi

14. Savaş Dinçel Tiyatro Ödülleri, Baba Sahne’de yapılan tören ile sahiplerine verildi.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi öğrencilerinin oylarıyla verilen ödüllerde, Özge Arslan “En İyi Kadın Oyuncu”, Tolga İskit “En İyi Erkek Oyuncu”, Burçak Çöllü “En İyi Oyun Yazarı”, Gülhan Kadim ise “En İyi Oyun Yönetmeni” seçildi.

Ayrıca 2007’de yaşamını yitiren usta oyuncu Savaş Dinçel‘in 81. doğum günü ve Baba Sahne‘nin 6. kuruluş yıldönümü kutlanan gecenin sunuculuğunu da Dinçel’in eski öğrencilerinden İlker Ayrık üstlendi.

Geceye Dinçel’in yakın dostlarının ve öğrencilerinin de aralarında bulunduğu Şevket Çoruh, Mehmet Aslantuğ, Günay Karacaoğlu, Ozan Güven, Betül Demir, Diren Polatoğulları, Yeşim Ceren Bozoğlu, Erdem Akakçe, Çiçek Açar, Yiğit Sertdemir, Pelin Ermiş, Nazlı Tosunoğlu, Hasan Şahintürk, Sermet Yeşil, Ozan Çobanoğlu, Rıza Sönmez, Soydan Soydaş, Özen Yula ve Emrah Eren‘in de aralarında bulunduğu birçok kişi katıldı.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…