Ana Sayfa Haber Bahar Umurtak Günferi’yi Yayımladı

Bahar Umurtak Günferi’yi Yayımladı

2 dk okunur
0
0
32

Bahar Umurtak Günferi’yi yayımladı. Banliyö Ajans… Novella… Novella serisi… Bahar Umurtak’tan yeni kitap… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Bahar Umurtak Günferi

Bahar Umurtak Günferi’yi yayımladı

Bilim kurgu örneğinin ilginç bir örneği olan Günferi, Bahar Umurtak’ın dördüncü kitabı. Daha önce Merdiven isimli bir roman yazan Bahar Umurtak’ın Günferi isimli kitabı, Banliyö Ajans’ın novella serisinin ilk kitabı olarak yayımlandı.

Basın bülteninden…

“Acele et, geç kalıyorsun!” diye kükreyen o sesi duydu.

Okumuş, evlenmiş ama o ses kulağında yankılanmaya devam etmişti. “Acele et geç kalıyorsun!” İş hayatına atılmış, anne olmuştu ama acele etmesini söyleyen o ses hala ona bir şey anlatmaya çalışıyordu. İşte yine o ses!

Artık bu sırrı açmanın vakti gelmişti.

Dikkatle baktığında kıyıya vurmuş kara lekeler gördü. Binlercesi sahile vurmuştu. Telaş içinde onlara doğru koştu. Yakından bakınca karaltıların, içine ancak bir bebeğin sığabileceği küçük tabutlar olduğunu gördü. Bebekler havasızlıktan ölmeden onları oradan çıkarmalıydı.

“Acele et, geç kalıyorsun!”

Tek tek tabutları açmaya başladı… Tak! Tak Tak! Baktı, yatan dünya insanıydı… “Ne oluyor?” diye sorguladığında perde açıldı ve zaman gözlerinin önünde bir film gibi akmaya başladı.

Satın almak için tıklayınız.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ferit Edgü Yaşamını Yitirdi

Ferit Edgü yaşamını yitirdi… Roman, öykü, şiir ve denemeleriyle tanınan 50 kuşağının…