Ana Sayfa Haber Savcı Her Ceset Konuşur: Banliyö’den İkinci Kitap

Savcı Her Ceset Konuşur: Banliyö’den İkinci Kitap

2 dk okunur
0
0
81

Savcı Her Ceset Konuşur: Banliyö’den ikinci kitap…Banliyö Ajans… Cahit Tosun… Yeni kitaplar… Romanlar… Polisiye roman… Detaylar Kitap Magazin‘de…

Savcı Her Ceset Konuşur: Banliyö’den ikinci kitap

İddialı bir çıkış yapan, yazar koçluğu, editörlük, yazarlık kursları, yazar tanıtımları gibi hizmetler veren Banliyö Ajans’tan yeni bir kitap çıktı: Savcı Her Ceset Konuşur. Bu polisiye romanda sürükleyici bir macerayla karşılaşıyor okur. Roman ilginç tesadüfleri bir arada veriyor.

Basın bülteninden…

Beldenin en sevilen sakinlerinden birisi olan Feride Teyze, bir cinayete kurban gider. Feride Teyze’yi annesi gibi seven Asena Komiser için bu cinayet, bir soruşturmadan öte bir intikama dönüşmüştür. Birçok farklı şüpheli yelpazesinde, soruşturmanın derinleştirildiği anda dosyaya bakan savcının görev yeri değiştirilir.
Yeni gelen Metehan Savcı, umursamaz tutumları, sert tavırları ve aksi davranışlarıyla Asena Komiser’in önünde bir engel gibidir. Özellikle zaman içerisinde hem cinayet hem de başka suçların soruşturmalarında şüpheli olan kişilerle olan bağlantısının ve bir hayat kadınıyla olan ilişkisinin ortaya çıkması, Asena Komiser için kocaman bir çıkmaz haline dönüşmüştür. Cinayeti çözmek ve çıkmazlardan kurtulmak hiç kolay olmayacaktır.
Merak dolu, sürükleyici ve şaşırtıcı bir polisiye hikaye sizleri bekliyor.

Daha İlgili Makaleler Yükle
Daha Yükle Haber Servisi
Daha Fazla Yükle Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okumanda fayda var!

Ganeşa Mitolojik Öykü Yarışması’na Başvurular Alınıyor

Ganeşa Mitolojik Öykü Yarışması’na başvurula alınıyor… Ganeşa Yayınevi… …